www.tagisky.cz
 
NÁKUPNÍ KOŠÍK
>> 0 položek
>> 0.00 Kč
 
KONTAKTUJTE NÁS
Lenka Čápová
mobil: +420 604793134
e-mail: info@tagisky.cz
DOPORUČUJEME
 
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 
Pamlskový hlavolam Jigsaw Glider – odsouvací puzzle

KROK OBJEDNÁVKY 1/3ID produktu:06523
Kód:K-2406
Název:Pamlskový hlavolam Jigsaw Glider – odsouvací puzzle
Výrobce:Kyjen
Specifikace:inteligentní hračka
Materál:plast
Barva:různobarevná
Velikost:
Hmotnost:
Balení:1 ks
Dostupnost:VYPRODÁNO !!!
Cena bez DPH: 285.00 Kč
Původní vč. DPH: 389.00 Kč
Cena vč. DPH: 285.00 Kč
Popis:

Jigsaw Glider je interaktivní posuvná hračka, jejíž kryty ukrývají čtyři přihrádky na pamlsky. Pes musí nejprve odsunout oba boční kryty. Teprve potom lze posouvat i prostřední částí ve tvaru puzzle, která také ukrývá dvě přihrádky na pamlsky.

Velikost: průměr 23 cm, výška 3 cm

Návod:
1. Před začátkem hry si dejte několik pamlsků nebo granulí do dlaně a nechte je psovi očichat. Nyní psovi ukažte, že dáváte pamlsky do hračky. Ujistěte se, že pamlsky jsou ve všech čtyřech přihrádkách.

2. Nejdříve pes musí přijít na to, jak svým čumákem odhalit boční přihrádky. Poté, co jsou otevřeny, může posouvat prostřední částí a objevit tak další dvě přihrádky. Jakmile jednou pes dobroty najde, pochvalte jej, že si vede dobře.

Proč používat hlavolamy Kyjen?
Hračky Kyjen jsou vyrobené na míru přirozenému chování psů a jejich cílem je povzbudit jejich vrozené instinkty. Tyto hry a hlavolamy nabízejí navíc další možnost, jak si můžete se psem hrát a stimulovat tak jeho inteligenci. Společným hraním a řešením hlavolamů budujete vztah s vaším psem. Hlavolamy je možné používat různými způsoby a vytvářet tak stále nové hry a výzvy.

Hračky jsou vyrobené z bezpečného plastu, který splňuje FDA podmínky pro přímý kontakt s potravinami. Na rozdíl od dřevěných hlavolamů se plastové hlavolamy Kyjen snadno udržují čisté, nepohlcují bakterie a špínu a lze je mýt v myčce nádobí. Na spodní části hračky jsou umístěny protiskluzové podložky.

Upozornění:
Hračka je určena pouze pro použití pod dozorem. Nenechte psa pozřít jakoukoliv část hračky. Hračka je určena pro psy a nikoliv pro děti.

Video - pamlskový hlavolam Jigsaw GliderSouvisející produkty:

 
ČLÁNKY
Jak na klíšťata
Aromaterapie ano či ne?
Články s chovatelskou a veterinární tématikou si můžete přečíst zde
 
Akce
 
Slevy
 
Novinky