www.tagisky.cz
 
NÁKUPNÍ KOŠÍK
>> 0 položek
>> 0.00 Kč
 
KONTAKTUJTE NÁS
Lenka Čápová
mobil: +420 604793134
e-mail: info@tagisky.cz
DOPORUČUJEME
 
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 
Pamlskový hlavolam Paw Flapper – odklápěcí a rotující

KROK OBJEDNÁVKY 1/3ID produktu:06522
Kód:K-2405
Název:Pamlskový hlavolam Paw Flapper – odklápěcí a rotující
Výrobce:Kyjen
Specifikace:inteligentní hračka
Materál:plast
Barva:různobarevná
Velikost:
Hmotnost:
Balení:1 ks
Dostupnost:VYPRODÁNO !!!
Cena bez DPH: 389.00 Kč
Cena vč. DPH: 389.00 Kč
Popis:

Paw Flapper je dvojitá hračka, která učí psa používat čumák. Pes se musí naučit zvednout záklopky, ale i pootočit hračkou, aby se dostal k dalším pamlskům. Tato hračka je skvělým testem smyslů s osmi přihrádkami.

Velikost: průměr 24 cm, výška 5 cm

Návod:
1. Před začátkem hry si dejte několik pamlsků nebo granulí do dlaně a nechte je psovi očichat. Nyní psovi ukažte, že dáváte pamlsky do hračky. Ujistěte se, že pamlsky jsou ve všech osmi přihrádkách.

2. Váš pes musí přijít na to, jak použít čumák k otevření záklopek u všech schovaných pamlsků. Navíc musí zjistit, jak otočit poklopem k odhalení dalších přihrádek. Jakmile jednou pes dobroty najde, pochvalte jej, že si vede dobře.

Proč používat hlavolamy Kyjen?
Hračky Kyjen jsou vyrobené na míru přirozenému chování psů a jejich cílem je povzbudit jejich vrozené instinkty. Tyto hry a hlavolamy nabízejí navíc další možnost, jak si můžete se psem hrát a stimulovat tak jeho inteligenci. Společným hraním a řešením hlavolamů budujete vztah s vaším psem. Hlavolamy je možné používat různými způsoby a vytvářet tak stále nové hry a výzvy.

Hračky jsou vyrobené z bezpečného plastu, který splňuje FDA podmínky pro přímý kontakt s potravinami. Na rozdíl od dřevěných hlavolamů se plastové hlavolamy Kyjen snadno udržují čisté, nepohlcují bakterie a špínu a lze je mýt v myčce nádobí. Na spodní části hračky jsou umístěny protiskluzové podložky.

Upozornění:
Hračka je určena pouze pro použití pod dozorem. Nenechte psa pozřít jakoukoliv část hračky. Hračka je určena pro psy a nikoliv pro děti.

Video - pamlskový hlavolam Paw FlapperSouvisející produkty:

 
ČLÁNKY
Jak na klíšťata
Aromaterapie ano či ne?
Články s chovatelskou a veterinární tématikou si můžete přečíst zde
 
Akce
 
Slevy
 
Novinky