www.tagisky.cz
 
NÁKUPNÍ KOŠÍK
>> 0 položek
>> 0.00 Kč
 
KONTAKTUJTE NÁS
Lenka Čápová
mobil: +420 604793134
e-mail: info@tagisky.cz
DOPORUČUJEME
 
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 
Catz finefood se sleděm a krevetami (85 g) - kapsička č. 13 pro kočky

KROK OBJEDNÁVKY 1/3ID produktu:02290
Kód:PCF-KA85-N13
Název:Catz finefood se sleděm a krevetami (85 g) - kapsička č. 13 pro kočky
Výrobce:Pets Nature
Specifikace:100%-ně přírodní krmivo pro kočky
Materál:masová kapsička
Barva:
Velikost:
Hmotnost:85 g
Balení:1 ks
Dostupnost:1-3 pracovní dny
Cena bez DPH: 38.00 Kč
Cena vč. DPH: 38.00 Kč
Popis:

Lahodné krmivo pro kočky obsahující vysoký podíl sledího masa a krevet, zdravou dýni a aloe vera. Catz finefood obsahuje pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídá přirozené psí stravě. Bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a geneticky upravených surovin.

Složení: sledí maso 45%, voda 26,45%, krevety 25%, dýně 2%, aloe vera 1%, mořské řasy 0,2%, lososí olej 0,2%, taurin 0,15%

Analýza: bílkoviny 11,2%, tuk 7%, vláknina 0,6%, popeloviny 2,5%, vlhkost 79%

Nutriční doplňkové látky: vitamín A 3000 IE, vitamín D 3200 IE, vitamín E 30 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 15 mg, mangan (jako síran manganatý) 3 mg, jód (jako jodičnan vápenatý) 0,75 mg a selen (jako seleničitan sodný) 0,03 mg

Doporučené dávkování: 2 – 3 kapsičky denně, zajistěte kočce dostatek pitné vody

Obsah: 85 g

Catz finefood – kvalitní krmivo vyrobené v Německu. Skladujte v suchu. Po otevření skladujte v lednici a co nejdříve spotřebujte.

Catz finefood – lahodné kapsičky pro kočky
Catz finefood je zdravé a vyvážené krmivo pro kočky. Jednotlivé porce krmiva jsou totiž připravené tak, aby odpovídaly přirozené potravě koček – kořisti. Catz finefood dodá Vaší kočce přesně to, co příroda předpokládá: hodně masa (tedy kořist) a podíl zeleniny a ovoce (odpovídající obsahu žaludku kořisti).

Číselně vyjádřeno (bez podílu vody) obsahují Catz finefood výrobky 95 % masa a 5% podíl různého ovoce a zeleniny. Obsaženy jsou i důležité vitamíny a minerální látky. Porce vody navíc pak dává právě takovou konzistenci stravy, která kočkám vyhovuje.

Catz finefood je vysoce hodnotné šťavnaté krmivo připravené v úzké spolupráci s vědci. Receptury jsou navrženy přesně podle přirozených potřeb koček. Hlavní složka všech Catz finefood produktů je maso a vhodné vnitřnosti. Kočky jako masožravci totiž potřebují především živočišné proteiny (bílkoviny). Vysoce kvalitní maso, které pro Catz finefood zpracováváme, pochází ze spolehlivých německých hospodářských podniků. Ryby pochází z volného a udržitelného rybolovu. Všechny suroviny jsou odebírány od dlouholetých prověřených a převážně německých producentů.

Přísady jsou, poté co projdou vstupní a veterinární kontrolou, v čerstvém stavu šetrně zpracovány. Jedině tak je dosahováno nejvyšší míry kvality a bezpečnosti. Šetrné vaření v páře vede k takřka úplnému uchování zdraví prospěšných látek. Při výrobě se používají pouze potraviny nejvyšší kvality.

Pečlivým zpracováním a zvláště šetrným plněním za studena zůstávají hodnotné vitamíny a esenciální mastné kyseliny takřka úplně zachovány. Provádění veterinárně-medicínské kontroly všech surovin je samozřejmostí. Při výrobě Catz finefood klade výrobce velký důraz na transparentnost výrobního procesu. Zásadně odmítá používání příměsí, barviv a feromonů stejně jako podřadných proteinů. Z tohoto důvodu Catz finefood garantuje, že kapsičky NEOBSAHUJÍ:
- žádný masový separát
- žadnou kostní moučku
- žádné proteinové náhražky jako je soja
- žádné obiloviny
- žádná umělá barviva
- žádné feromony
- žádná umělá aromata
- žádné geneticky upravené suroviny
- žádné konzervační látkySouvisející produkty:

 
ČLÁNKY
Jak na klíšťata
Aromaterapie ano či ne?
Články s chovatelskou a veterinární tématikou si můžete přečíst zde
 
Akce
 
Slevy
 
Novinky