www.tagisky.cz
 
NÁKUPNÍ KOŠÍK
>> 0 položek
>> 0.00 Kč
 
KONTAKTUJTE NÁS
Lenka Čápová
mobil: +420 604793134
e-mail: info@tagisky.cz
DOPORUČUJEME
 
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 
Ochranné závěsné lůžko GreenDog dvousedačkové

KROK OBJEDNÁVKY 1/3ID produktu:06121
Kód:35733
Název:Ochranné závěsné lůžko GreenDog dvousedačkové
Výrobce:Baloo Agency s.r.o.
Specifikace:ochranné závěsné autolůžko pro psy
Materál:polyester
Barva:
Velikost:
Hmotnost:
Balení:1 ks
Dostupnost:na dotaz
Cena bez DPH: 816.00 Kč
Cena vč. DPH: 816.00 Kč
Popis:

GreenDog ochranné závěsné lůžko dvousedačkové
zvyšuje bezpečnost jízdy při přepravě psa. Je univerzální a vhodné do každého typu automobilu. Instaluje se na zadní sedačku auta, kde uzavírá mezeru mezi předním a zadním sedadlem. Díky tomu zamezí volnému pohybu psa po kabině auta a ochrání zadní sedadlo a podlahu od chlupů, bláta a jiné špíny. Instalace je velmi snadná a rychlá. Provedete ji sepnutím rychloupínačů za opěrku hlavy mezi předním a zadním sedadlem.

Tuhé výztuhy po celé délce drží ideální tvar výrobku a lůžko tak těsně přiléhá k sedačce automobilu. Boční části jsou opatřeny zipy, které uzavírají lůžko po obou stranách a zároveň při spuštění umožňují snadné nastoupení psa. Lůžko je vyrobeno z nepromokavého a vysoce odolného materiálu se speciální povrchovou úpravou zaručující pevnost.

Lůžko zvyšuje bezpečnost psa při cestě v automobilu a zároveň chrání interiér auta před znečištěním. Při prudkém pohybu, brzdění či nárazu automobilu zamezí pádu psa mezi sedačky a jeho případnému úrazu. Jeho použitím předcházíte vážným zraněním nejen psa, ale i všech spolucestujících.

Lůžko je dodáváno v provedení KOMBI, které jej umožňuje používat samostatně či zároveň s bezpečnostními autopásy GreenDog pro psa. V místech, kde jsou úchyty pásů v autě, je perforace lůžka opatřena suchým zipem. V případě potřeby lze využít tuto perforaci pro uchycení psa v autopásech do běžných pásů v automobilu.

Vlastnosti:
- možnost použití spolu s bezpečnostním
- vhodný do každého typu automobilu
- ochrana interiéru auta před znečištěním a trvalým poškozením
- snadná a rychlá instalace
- jednoduchá údržba
- splňuje normu ČSN ISO 3795

GreenDog ochranné závěsné lůžko dvou-sedačkové je vhodné pro větší plemena psů, kteří k pohodlnému a klidnému převozu autem potřebují více prostoru. Díky této velikosti lůžka získají psi celý zadní prostor pro sebe.

Rozměry: 132 cm x 125 cm


 
ČLÁNKY
Jak na klíšťata
Aromaterapie ano či ne?
Články s chovatelskou a veterinární tématikou si můžete přečíst zde
 
Akce
 
Slevy
 
Novinky