www.tagisky.cz
 
NÁKUPNÍ KOŠÍK
>> 0 položek
>> 0.00 Kč
 
KONTAKTUJTE NÁS
Lenka Čápová
mobil: +420 604793134
e-mail: info@tagisky.cz
DOPORUČUJEME
 
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 
Obchodní, platební a dodací podmínky
Obchodní podmínky (objednání, platba, dodání, dárky a slevy, vrácení zboží, záruky)
 
Tyto obchodní podmínky platí pro internetový obchod www.tagisky.cz provozovaný firmou ProVet s.r.o. (prodejce) a objednavatelem (kupujícím) zboží. Řídí se platnými zákony České republiky a zákony platnými v Evropské unii - viz Ochrana osobních údajů v sekci Obchodní podmínky.
 
1. Objednání zboží
Objednávka je možná pouze formou vyplnění a odeslání objednávky na stránkách www.tagisky.cz. Při objednávání se můžete, ale nemusíte zaregistrovat. Registrace kupujícímu umožňuje pohodlnější a rychlejší nákup u budoucích objednávek. Prodejce si může vyžádat potvrzení objednávky (autorizaci). Objednávka zboží je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká a stává se pro obě strany závaznou zaplacením zboží prodejci. Potvrzení o přijetí objednávky včetně její rekapitulace, ceny a platebních instrukcí bude obratem odesláno na e-mailovou adresu objednavatele.
 
2. Dodací a platební podmínky
Po odeslání objednávky dojde k registraci zakázky a objednávající dostane ihned obratem rekapitulaci objednávky na jím uvedenou e-mailovou adresu, variabilní symbol pro platbu, částku k platbě a bankovní spojení. V případě dobírky potvrzenou částku zaplatíte České poště s.p. (resp. dopravci) při převzetí zásilky. Objednané zboží vám zašleme prostřednictvím České pošty s.p. (nebo popř. u objemných zásilek pomocí jiného smluvního dopravce) dle dodacích lhůt uvedených v kartě u každého zboží.

Platbu za zboží lze provést:
a/ předem a to převodem z účtu, poštovní poukázkou (složenkou) nebo vkladem v hotovosti na náš účet maximálně do 15-ti dnů po odeslání objednávky, resp. po obdržení zpětného potvrzení a platebních instrukcí. Platba musí být vždy označena přiděleným variabilním symbolem. Po zaplacení příslušné částky od nás obdržíte na vaši e-mailovou adresu potvrzení o platbě a upřesnění termínu odeslání zásilky. Vaše objednávka již bude pro prodejce i kupujícího závazná.

b/ na dobírku - objednávku vám zašleme prostřednictvím České pošty s.p. (příp. pomocí jiného smluvního dopravce) dle dodacích lhůt uvedených v kartě u každého zboží. Po obdržení objednávky Vás budeme informovat o termínu odeslání zásilky. Částku k zaplacení uhradíte v hotovosti poště (příp. jinému smluvnímu dopravci) při převzetí zásilky.
Zásilky rozesíláme několikrát týdně tak, aby bylo zboží doručeno co nejdříve. O odeslání zásilky budete VŽDY upozorněni e-mailem na vaši e-mailovou adresu nebo v případě vašeho přání vám zašleme SMS.

Platba za Tagisky i ostatní zboží je možná předem i na dobírku. Apelujeme však na zákazníky, aby si objednávali zboží, o které mají opravdu zájem, a včas si jej přebírali od pošty či dopravce. Bližší vysvětlení, důvody a související informace naleznete v Často kladených otázkách.
 
3. Slevy a dárky
Aktuální informace o případných množstevních slevách a o dárcích umísťujeme v sekci Doprava a poštovné na hlavní straně e-shopu.
 
4. Poštovné/doprava
Poštovné je počítáno dle tarifů České pošty s.p. (popř. jiného smluvního dopravce) na základně celkové hodnoty a hmotnosti zboží. Firma ProVet s.r.o. se snaží maximálně snižovat náklady na zasílání zboží a účtovat minimální ceny.
U malých zásilek zaslaných Českou poštou činí poštovné 45,- Kč, u objemnějších zásilek se pohybuje od 50,- Kč do 65,- Kč. U zásilek zaslaných kurýrní službou je cena za dopravu 135,- Kč. V případě dobírky je k poštovnému účtováno tzv. dobírečné ve výši 46,- Kč. Poštovné i dobírka při nákupu o hodnotě převyšující 1500,- Kč je ZDARMA !!!
AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝŠI POŠTOVNÉHO se zobrazuje v průběhu objednávání po vyplnění kontaktních údajů zákazníka, a rovněž je naleznete v horní části stránek v kolonce Doprava a poštovné. V informacích o dopravě a poštovném se rovněž dočtete o cenách a podmínkách zasílání zboží na SLOVENSKO.

5. Vrácení zboží
Vrácení objednané a textem popsané Tagisky je možné pouze v případě, že bude kupujícímu dodána viditelně poškozená. Vrácení Tagisky, resp. vrácení zaplacené částky není možné z důvodu chybně zadaných údajů k popisu Tagisky objednávajícím nebo z důvodu výběru nesprávné Tagisky. Textem popsaná Tagiska je již pro další prodej znehodnocená. Doporučujeme pečlivě překontrolovat údaje na objednávce (druh Tagisky a zadaný text pro popis). Kopii objednávky posíláme vždy jako srovnávací doklad ke každé Tagisce.

Vrácení či výměna ostatního zboží jsou možné do 15 dnů po převzetí zásilky. Zboží musí být v originálním obalu a nepoškozené. Ze zaplacené částky se vrací cena zboží i částka za poštovné. Zboží je možné vrátit na adresu firmy ProVet s.r.o. – viz Kontakty.
 
6. Záruky
Na všechno námi dodávané zboží se vztahuje záruka 2 roky, pokud to odpovídá charakteru produktu.

 
ČLÁNKY
Jak na klíšťata
Aromaterapie ano či ne?
Články s chovatelskou a veterinární tématikou si můžete přečíst zde
 
Akce
 
Slevy
 
Novinky