www.tagisky.cz
 
NÁKUPNÍ KOŠÍK
>> 0 položek
>> 0.00 Kč
 
KONTAKTUJTE NÁS
Lenka Čápová
mobil: +420 604793134
e-mail: info@tagisky.cz
DOPORUČUJEME
 
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 
Stomax™ (63 g) pro zdravé zažívání psů a koček

KROK OBJEDNÁVKY 1/3ID produktu:02207
Kód:43842
Název:Stomax™ (63 g) pro zdravé zažívání psů a koček
Výrobce:Biodistra AB
Specifikace:přípravek pro zdravé zažívání psů a koček
Materál:prášek
Barva:
Velikost:
Hmotnost:63 g
Balení:1 ks
Dostupnost:1-3 pracovní dny
Cena bez DPH: 449.00 Kč
Cena vč. DPH: 449.00 Kč
Popis:

Stomax™ - přírodní produkt pro zdravé zažívání psů a koček je prebiotikum s vysokou schopností absorbovat vodu, což má velký význam při průjmových onemocněních. Obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry narušenou při zažívacích potížích nebo po léčbě antibiotiky a podporuje účinné trávení.

Stomax™ představuje rychlou první pomoc při průjmových onemocněních. Může být užíván jak krátkodobě při akutním stavu, tak delší dobu při chronických potížích.

SLOŽENÍ:
- Vláknina z buněčných stěn brambor (PV70), inaktivované kvasnice, lecitin, inulin/oligofruk­tóza, vitaminy a směs aminokyselin

Vláknina z buněčných stěn brambor PV70
je jednou z hlavních složek Stomaxu™. Jedná se o vlákna z buněčných stěn brambor. Tato vláknina má vysokou schopnost zadržovat vodu (důležité při průjmech) a má vysoký podíl celulózy, která má příznivý vliv na metabolismus cukrů a tuků. Vláknina má také význam pro podporu střevní mikroflory, zvyšuje objem střevního obsahu a napomáhá jeho jemnějšímu a snadnějšímu posunu střevem, ředí žluč a toxiny, které by mohly poškodit tlusté střevo.

Inaktivované kvasnice
slouží jako živina pro prospěšné mikroorganismy v tlustém střevě. Jsou klasifikovány prebiotikum, což znamená, že živí prospěšné bakterie a zároveň stimulují funkci střeva a zlepšují střevní peristaltiku (svalová aktivita pro správný posun stravy ve střevech).

Inulin / oilgofruktóza
je je zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie a ve střevě se chová jako rozpustná vláknina. Jeho význam je v probiotickém účinku a v podpoře střevní peristaltiky. Dále přispívá ke zvýšení příjmu vápníku, fosforu, železa atd. z denního příjmu krmiva. Zdrojem inulinu ve Stomaxu™ je rostlina čekanka.

Lecitin
je přírodní mastná kyselina, která je obsažená v tělesných buňkách. Lecitin spolu s vlákninou z brambor vytváří při styku s vodou gel, který účinně chrání žaludeční a střevní sliznici. Lecitin má také velký význam pro funkci trávicích enzymů a slinivky břišní, napomáhá smíchání tuků a vody, podporuje metabolismus cholesterolu a má velký význam v buněčných membránách.

B-vitaminy
Stomax™ je obohacen o B-vitaminy, které jsou nezbytné při trávicích potížích, kdy je jejich vstřebávání narušeno a odcházejí z těla při vysoké ztrátě tekutin, např. při průjmech. B vitaminy působí proti stresu, zvyšují krvetvorbu a podporují metabolismus.

ÚČINKY:
- při různých zažívacích potížích
- posiluje ochranný účinek hlenu žaludeční a střevní sliznice a tím zvyšuje její ochranu
- přispívá k obnově střevní mikroflóry a obnovuje její rovnováhu
- má vysokou schopnost zadržovat vodu (důležité pro normalizaci řídké stolice)
- obsahuje prebiotickou vlákninu pro lepší výživu a absorpci minerálů

DÁVKOVÁNÍ:
- při hmotnosti psa/kočky do 10 kg - 2 x denně 1/2 odměrky
- při hmotnosti psa/kočky 10-25 kg - 2 x denně 1 odměrka
- při hmotnosti psa/kočky nad 25 kg - 2 x denně 1,5 odměrky
Odměrka je součástí balení.

ZPŮSOB POUŽITÍ:
Prášek smíchejte s vodou a pak s krmivem.

DÉLKA UŽÍVÁNÍ:
Pro optimální funkci trávení u senzitivních zvířat by měla léčba pokračovat po dobu 3 až 12 týdnů. Zlepšení je patrné během jednoho až dvou dnů.

OBSAH: 63 g


 
ČLÁNKY
Jak na klíšťata
Aromaterapie ano či ne?
Články s chovatelskou a veterinární tématikou si můžete přečíst zde
 
Akce
 
Slevy
 
Novinky